ההמלצות שלנו

הכרות בטוחה

האינטרנט הוא מרחב דיגיטלי בו רובנו מנהלים את רוב החיים שלנו: מתשלום חשבונות שונים, דרך הבנק, המדיה החברתית ואפילו היכרויות ברשת. 

 

האפליקציה שלנו מבטיחה לפשט את עניין ההכרויות ולעזור להכיר לפני הדייט. עם זאת,  חשוב לנו לעבוד בשקיפות, לטפל בבעיות ברגע שהן קורות ולהזהיר מפני הסיכונים השונים הקיימים במרחב הדיגיטלי.

  • פרטים אישיים אל תמסרו לעולם את פרטי האשראי או חשבון הבנק שלכם או כל מידע פרטי אחר לאדם זר שאינכם מכירים. דבר זה יכול לחשוף אתכם לסיכונים כלכליים חמורים. 

  • פגישות ראשונות היפגשו עם האדם הנבחר במקום ציבורי, רצוני כזה שאתם מכירים, וכאשר אתם גלויים לעיני כל. אפשר לשתף פרטים אודות הפגישה עם אדם שעליו אתם סומכים במיוחד, כמו חבר/ה קרוב/ה או משפחה

  • קצב ורצון התקדמו בקצב שנכון לכם; אל תתנו לאף אחד לדחוק בכם או לגרום לכם לבצע דבר שאינו מוכר או לא נעים לכם. זכרו שהמושכות נמצאות בידיים שלכם. אהבה והיכרות היא דבר שעושים מתוך רצון והכל צריך להתנהל על מי מנוחות.

  • הקשיבו לעצמכם הקשיבו לאינסטינקטים שלכם - לכו עם הלב. אתם מרגישים שמשהו לא מתנהל כשורה? אתם חוששים ממשהו? זה הזמן להתייעץ עם משפחה או חברים. 

 

נתקלתם בבעיה? יש לכם שאלות? משהו לא נראה לכם תקין? אנחנו כאן!

התקשרו לטלפון 055-2770052 או כתבו לנו אימייל בכתובת: info@itserious.com 

 

צוות