• It'Serious מערכת

על "קורונה" וזוגיות : כל מה שאפשר לעשות ב"בידוד"

אז גם אתם נכנסתם לסטטיסטיקה ונכפה עליכם "בידוד" של לא פחות משבועיים. איך מנצלים את הזמן הזה כדי לשדרג את המערכת הזוגית? איך שוהים ביחד בלי להתעצבן האחד על השנייה? מה עושים שיהיה גם כיף וגם בשניים? אז התכנסנו בחמ"ל ה"קורונה" שלנו ויש לנו כמה רעיונות - לגזור ולשמור!


אישה-עם-מסכה

  • תתעדו את זה: כן! כבר נתקלנו בדיפלומטים הישראלים שמתעדים את החיים בסין עם ווירוס ה"קורונה", אז למה לא אתם? תחשבו רגע, אם הכל לך פיקס ואתם תחיו לעד לנצח (טפו טפו) תוכלו לספר על הרגעים האלו לצאצאים שלכם ובכלל לחלוק את הקוריוז הזה עם שאר העולם. אז תתלבשו בהתאם, תחייכו ותתחילו לתעד את מה שעובר עליכם - בין אם זה הרגעים של הכיף או הרגעים שבהם אתם מחכים לשליח שיביא לכם פסטה וכמעט נקרעים מרעב. אז קדימה, שלפו את הסמארטפונים וקליק קליק קליק.

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראית?


  • משחקי היכרות : את תמיד מתלוננת שהוא לא זוכר באיזה בית ספר יסודי היית? מעצבן אותך שהיא לא זוכרת מי היה איתך בצבא? נצלו את הזמן להכרות מעמיקה ולשימת דגש על מה שחשוב לכם באמת בהיסטוריה. זה לא הזמן לשלוף אקסים (כי יש גם סכינים בבית…) אבל בהחלט ניתן ורצוי לדבר על חוויות מעצבות או דברים שחשובים לכם שאתם חייבים שבן הזוג שלכם ידע. ותזכרו שלא כל מה שברור ומובן לנו, צריך להיות מובן וברור לצד השני; הסבירו בנועם למה זה חשוב לכם שידעו ("אני חושב שתקופת העתודה היתה המפתח לחיים שלי ואשמח אם תדעי עליה יותר" - זה אחלה הסבר!)

  • בינג' סדרות וסרטים : שניכם מכורים למשחקי הכס? לא מעבירים סופ"ש בלי איזה סרט דוקו טוב? ה"בידוד" הוא בדיוק הזמן שלכם להשלים פערים, להתכרבל ולהתמסר לאחת החוויות הכי כיפיות שהביאה לנו הטכנולוגיה - צפייה בתוכן. YES, והוט וחברות אחרות מוסיפים תכנים ופותחים ערוצים בחינם בזמן הקורונה! בכל יממה אפשר לראות לפחות עשרה פרקים של משהו (אם לא 13). פשוט כי ניסינו ואנחנו ממש אוהבים טלוויזיה!

  • סדר סדר תרדוף : את רוצה להרוג אותו בגלל אוסף בובות הקינדר שהוא שומר? אתה לא חושב שהיא צריכה להחזיק עשרים בקבוקי בושם ריקים במגירה?סדרו את הבית בצורה היפנית! הגיע הזמן לקבל החלטות ולהעיף את כל מה שאגרנו במשך השנים (רק תזכרו למחזר את מה שאפשר). תגלו שזה ממש תורם להיכרות שלכם כי אתם למדים למה בן הזוג שלכם באמת קשור (והוא בטוח יפליג בסיפורים אודות כל פריט) אז צפו למיני דייט ראשון כיפי ולגילוי מחדש של הפרטנר (מי אמר שאי אפשר לחדש בזמן "בידוד?!

  • בישול בצוותא : את חולת אוכל מקסיקני והוא זורם איתך על הכל חוץ מצ'ילי קון קרנה (גם אנחנו אחות, גם אנחנו) או שאולי אתם בכלל עברתם לטבעונות ואתם ממש קלולסים בכל הנושא? כך או כך, הבידוד הוא אחלה אופציה ללמוד מטבחים חדשים, לשפר את כישורי המטבח שלכם, ללמוד להכין פאי תפוחים מפנק וליהנות ממנו יממה אחת או שתיים. אגב, סינרים תואמים כבר יש לכם?


זוג-מבשל-ביחד

  • ריכולים : מסתבר שריכולים זה בכלל דבר טוב! את מתה על אחותו אבל לדעתך היא לא מתנהגת יפה? אתה אוהב את כל החברות שלה אבל לאחת מהן יש הרגל מגונה? קדימה, זה הזמן לשפוך החוצה את כל מה שאתם חושבים, אבל תזכרו (!) עשו את הכל בצורה מכבדת, לא פוגענית ולא מעליבה. רכילות היא סבבה כאשר היא נעשית בטעם טוב וכזו שתתרום להכרות שלכם האחד את השנייה ולא משהו שהוא מאוד פוגעני. קדימה "קורונה", תני לנו קצת ג'וס.

#וירוס_קורונה

#איך_לשרוד_בידוד

#קורונה2020

1 צפיות0 תגובות