• It'Serious מערכת

נושאים לשיחה ב"דייט ראשון" - מדריך

אז ביליתם שעות בחיפוש אחרי האחד או האחת, ופתאום מצאתם אדם שנראה לכם מגניב ובעל פוטנציאל לקשר זוגי. דיברתם, השיחות זרמו והגיע הרגע אליו כל כך ציפיתם - קבעתם להיפגש!

המועד הגיע - ה"דייט הראשון" לו כל כך חיכיתם ופתאום אתם מבינים - אין לכם על מה לדבר!

תדעו לכם שאתם לא היחידים! הרבה פעמים אנחנו כל כך מתרגשים מ"הדייט הראשון" שאנחנו שוכחים על מה לדבר ולמה כדאי לשים לב.

אספנו מספר דברים שיעזרו לכם לשבור את הקרח ב"דייט" הראשון ולהנות יותר מהזמן שלכם ביחד:

1. התחביבים שלכם - אוהבים לאכול או לבשל? אוהבים לראות סרטים או אפילו סתם נטפליקס (טוב נו, נטפליקס זה לא סתם) דברו על זה, שתפו את האדם שמולכם בתשוקות שלכם, בדברים שממלאים את עולמכם על מנת שהוא או היא יוכלו להבין מי הוא האדם אשר עומד מולם.


2. על מקום העבודה - המטרה של דייט הראשון היא התרשמות מהצד השני. אתם בהחלט יכולים לשתף את הצד השמח בחלום הקרייריסטי שלכם - במה אתם עובדים?האם אתם אוהבים את העבודה שלכם?לאן תרצו להגיע? האם אתם עושים משהו כדי להגיע לשם? האם אתם באמצע תואר או הכשרה מקצועית הקשורים לתפקיד החלומות? כל אלה הם נושאים רלוונטיים לחלוטין!

זוג-יושב-בבית-קפה

3. דברו על המשפחה שלכם - המשפחה מעידה הרבה על היחס שלכם לזוגיות העתידית שלכם. מכירים את המשפט - איך שהוא מתייחס לאימא שלו, כך הוא יתייחס אלייך? במידה והמשפחה מאוד חשובה לך ואתם כן מחפשים קשר רציני - שתפו את זה עם הצד השני, יש חשיבות מאוד גדולה גם בלדעת את כוונות הצדדים. יש לכם אח תאום? אמא שלכם יודעת לבשל מפרום מדהים ואתם מתים עליה? שתפו את הצד השני, הרבה מאיתנו יכולים להתחבר לתחושת המשפחה (שלא נדבר על כמה אנחנו מתגעגעים לסבים והסבתות בזמן הקורונה) ותחושת חיבור זה משהו מאוד חשוב ל"דייטים הראשונים" על מנת לבנות "זוגיות". בין אם הכרתם דרך "אתר הכרויות" או דרך לברים, חשוב שתספרו על המעגלים החברתיים והמשפחתיים שלכם כמה שיותר


4. חלומות - שתפו את הצד השני בשאיפות שלכם לעתיד, לא רק מבחינת קריירה - אם אתם רוצים לשנות את התזונה ורוצים להתחיל לעשות דיאטה- שתפו את הצד השני, בשנייה שתשתפו אותם בחלומות שלכם תוכלו לקרב אותם אליכם, לגרום להם להיפתח יותר ובאותה נשימה להיפתח יותר בעצמכם ולהיות מוכנים יותר לשתף אותם בחייכם ולהיות כנים איתם.

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראית?

5. על הצד השני - אם כמה שזה נשמע מפתיע, יש עוד מישהו מולכם (הפתעה!) תשאלו את הצד השני על העולם שלו, תשאלו אותם מה שאתם הייתם רוצים לדעת עליהם, על דברים שחשובים לכם למשל- אם הצד השני שונה ממכם אין זה אומר שסוף העולם הגיע - פשוט תשאלו אותם על מה הם מוכנים להתפשר ועל מה הם לא מוכנים להתפשר, זוגיות היא עבודה של שני הצדדים והסיכוי שתמצאו מישהו שמאמין ב-100 אחוזים בדרך שלכם ורואה דברים בדיוק באותה צורה כמו שלכם היא אפסית, עם זאת מאוד חשוב שיהיה לכם מכלול ערכים משותף ומטרת "הדייטים הראשונים" היא בדיוק היכרות של הערכים האלו, שאלו אותם את השאלות הבוערות והחשובות עבורכם תשתדלו להקשיב ולהכיל כמיטב יכולתכם.


אל תשכחו ש"דייט ראשון", עם כמה שהוא יכול להיות מלחיץ, הוא גם חוויתי ודבר שתזכרו למשך זמן רב במרבית חייכם. בנוסף לנושאי השיחה, אל תשכחו לבחור מקום שקט ומהנה בו תוכלו לשבת ולדבר ועם זאת להנות מאוד מהחוויה. עולם ההכרויות על גווניו, כולל אתרי הכרויות הוא עולם שצריך לפסוע בו בבטחון.


אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ב"דייט הראשון", ואל תשכחו, גם לביונסה וג'יי זי היה אחד!

#דייט-ראשון

#דייט

#הכרויות

#אתרהכרויות

24 צפיות0 תגובות