• It'Serious מערכת

איך להתגבר על פרידה - מדריך - It'Serious אפליקצייה להכרויות

לא כל קשר שמתחיל באורות ובזיקוקים, נמשך באהבה ואפילו במגורים משותפים נגמר ב"אהבה" וב"חתונה". לצערנו "פרידה" היא חלק מהחיים הבוגרים של רובינו. פרידה, עם סוג של אירוע שלא התכוננו אליו, שלא תכננו אותו ושהוא נופל עלינו כרעם ביום בהיר. מהן הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם אירוע שכזה? איך נכיל ונחבק את עצמנו בזמנים הקשים ? הכנו לכם מדריך קצר!


1. תנו לעצמכם זמן לעכל ולהתאבל: כל תהליך של שינוי באורח החיים שלנו יכול לטלטל ותנו, במיוחד אובדנו של אדם חשוב שהיווה חלק משמעותי מחיינו. נאמר כבר שכל פרידה היא כמו מוות קטן. בתהליך "פרידה" עלולים להתעורר רגשות של עלבון וכעס - אל תתעלמו מהם. קחו לכם את הזמן להתאבל, לעכל את הרגשות האלו ולהכיל אותם. אנחנו יודעים שעלבון הוא לא רגש שקל להתמודד איתו ושכרגע הביטחון העצמי שלכם די נמוך - זה בסדר. זהו את הרגש הדומיננטי והכילו אותו.

2. סגלו לעצמכם שגרה: אנחנו יודעים שעבודה נשמעת כרגע כמו מושג מעורפל, והקריירה טיפה נדחקה לצד, שלא לדבר על חיי חברה או אימון כושר, אבל חשוב שכל יום שלכם יהיה מתוכנן ומפרט מבחינת לו"ז. לא מצליחים לארגן אחד כזה לבד? יש מדריכים לניהול הזמן. הימנעו מ"גזלני זמן" שהם לרוב גם גזלני אנרגיה והתמקדו במה שאתם הכי טובים בו. זה יעזור לכם להתמקד במה שחשוב וגם לנהל את החיים שלכם בתהליך הלא פשוט הזה.


3.השקיעו בעצמכם: זוכרים שבסעיף 1 דיברנו על אימון כושר? אז בואו נוסיף לו גם ספר, סטיילינג, קוסמטיקאית, מניקור ופדיקור (גברים - פדיקור זה כיף לא נורמלי!) וסטיילינג. אולי אתם מרגישים כאילו כוכבכם דרך, אבל חשוב שתמיד נראה טוב, מטופחים, נקיים, חטובים ומתוקתקים, ומי יודע? אולי אנשי המקצוע מתחום הביוטי יוכלו לתרום לכם עצות להתנהלות בעולם ההכרויות ואתרי ההכרויות. לא אוהבים להתאמן לבד וחדרי כושר גורמים לכם לפהק? זה הזמן להצטרף לקבוצה שבה מתאמנים ביחד - תוכלו להרחיב את המעגל החברתי שלכם, לצאת יותר, ולתת לעוד אנשים להנות מהיופי הפנימי שטמון בכםוגם מהחיצוני, כמובן.


4.זהו מחשבות לא הגיוניות: מהרהרים ב"מה היה קורה אילו?", מנסים לחשב את הפעולות שלכם כדי שהאקס יחזור? התחלתם להאדיר את ה"אקס" שכנראה היה לא חיובי לכם ? סטופ! עצרו הכל, קחו חבר טוב וצאו לבית קפה או מסעדה וספרו לו על זה. רוב הסיכויים שהוא יגיד לכם להתסכל קדימה אל העתיד הטוב שעוד מחכה לכם ולא לחטט בפצע הפתוח. חשוב לאפשר לעצמנו החלמה לא לתת לכל מיני גורמים לא רצויים להתקרב לכם למיינד. אתם מספיק טובים,יפים ומוצלחים גם אם העבר הוא לא אותו עבר!


5.זהו אם יש צורך בהתערבות גורם מקצועי: מרגישים שזה קצת גדול עליכם? מרגישים שסדר היום שלכם השתנה? אלו שינויים בתפקוד שנגרמים כתוצאה מהטלטלה שהנפש שלכם חוותה. זה בדיוק הזמן לגשת ולבקש עזרה מקצועית ממישהו שהוסמך קלינית לנושא. זה לא בושה לבקש עזרה, זו מעלה גדולה וחשובה. כמו שברגע שיש פנצ'ר הולכים למוסך, בעת פרידה מתייעצים עם המוסכניקים של הלב. תהיו באים בעצמכם ולא חלילה להפך.


6.אל תהיו לבד: נכון שכל מה שבא לכם זה להתחפר מתחת לשמיכה עם איזו סדרה טובה בנטפליקס, אבל זה בדיוק הזמן להחזיר אהבות קודמות (שיכולות להיות גם אפלטוניות כמובן), לחזק קשרים חברתיים, לצאת, ללבוש חיוך ולהראות לעולם בדיוק מי אתם וכמה נפלאים אתם. מרגישים בודדים? חפשו ברשת קבוצות לפי תחומי העיניין שלכם, קחו חלק בפעילות התנדבותית ואפילו מצאו תחביב חדש. סומכים עליכם!

אנחנו יודעים שכרגע הכל נראה קודר ועצוב, אבל בחיים שלכם טמונים עוד המון אהבות, ימים יפים, "רומנטיקה" והתחדשות. הטבע מחדש את עצמו וכמוהו גם הלב. אנחנו סומכים עליכם שתנהלו את המשבר הקטן הזה כמו גדולים ובחוכמה. ואולי את הזוגיות הבאה תמצאו בזכות האפליקציה החדדשה שלנו - כי אז נהיה הכי מאושרים בעולם!#הכרויות

#פרידה

#איךלהתגברעלפרידה

#אהבה

#אתרהכרויות