• It'Serious מערכת

המדריך ל"סלפי" המושלם

ה"סמארטפונים" הפכו את כולנו לצלמים חובבים, כאלה שמתעדים כל שנייה ומהלך בחיינו. למרות העובדה שתדירות הצילום עולה ואימון מוביל תמיד לתוצאות טובות, אנחנו עדיין לא צלמים מקצועיים ורצוי שנלמד טיפים ממי שמתעסק בזה באופן מקצועי. קיבצנו לכם כמה וכמה טיפים לצילום ה"סלפי" המקצועי, כדי שהיופי החבוי שבכם יצא החוצה במלא הדרו ותוכלו להתנהל בכל עולם של "אתרי הכרויות" בסטייל הורס:


היישרו מבט: התרגלנו להניף את המצלמה בעת צילום הסלפי מעלה - מעלה, אבל התמונות שמצולמת בגובה העיניים נראות טובות יותר ופחות מאולצות. תמונות שמצטלמות מלמעלה לא משקפות את המראה האמיתי שלנו ולעיתים נוטות להיתפס כאילו אנחנו מסתירים משהו. אז חישבו איך אתם רוצים להציג את עצמכם ב"אתר ההכרויות" שלנו!

אישה-מצלמת-סלפי

מה הרקע שלכם : לרקע יש משקל חשוב. אם אתם רוצים להצטלם במרחב הטבעי שלכם, מיותר לומר שתשמרו עליו נקי ומסודר נכון? אם אתם חובבי טבע ואוהבים להצטלם להצטלם על רקע הים, דאגו למצוא קומפוזיציה שתייצג את אתכם כראוי - "בודדו" את הפנים באמצעות אלמנט אחד (למשל - המים) ואילו כל שאר חלקי הגוף יהיו בשטח האחר. זכרו שהרקע, רמת הסדר, ובעיקר המיקום שלכם ברקע אומרים המון עליכם ועל היכולת שלכם להציג את עצמכם בצורה ראויה - גם באוף ליין וגם באתר הכרויות.

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראית?

שוברים מוסכמות: נכון תמיד חשבתם שתמונה אורכית היא המחמיאה ביותר? אז דעו שתמונה רוחבית היא טבעית יותר וגם יותר תואמת את המציאות. כל חוקי הקומפוזיציה שציינו בסעיף 2 נכונים גם לתמונות רוחביות, כן?:)

תאורה: הכל מתחיל ונגמר בתאורה - תבחרו תאורה רכה וטבעית ולא תאורה מלאכותית. המנעו מצילום על רקע תאורות לד , פלורסנט או כל תאורה שאינה טבעית. יצאתם החוצה? עמדו מול השמש ולא נגדה, גם בגלל שאור השמש מסנוור וגם בגלל שזה נותן אפקט רך יותר. צלמים אומרים שאור הבוקר או השקיעה הם המועדפים ביותר. קחו את זה לתשומת לבכם!

המוצלח והפחות: לכל אחד מאיתנו יש צד פחות מוצלח וצד שמציג אותנו באופן הכי טוב. לא בטוחים מהם הזווית והצד הכי טובים שלכם? התייעצו עם חבר או איש מקצוע שמתעסק בביוטי - ספר, קוסמטיקאית וכל עובדי הענף הכי יפה בטח ידעו לספר לכם איך אתם יוצאים הכי טוב. ואולי אפילו יהיה להם איזה טיפ טוב על תמונות או על אתרי הכרויות לחלוק אתכם.


פרובקציה : המנעו מדברים שעלולים לעורר תמיהה כגון "דאק פייס"או הוצאת לשון. אנחנו מבינים שאתם רוצים לצלם תמונה מיוחדת ולא שגרתית, אבל לטובת זה תוכלו לגייס את החיוך שובה הלב שלכם או את המבע המיוחד שלכם. את הצד היותר שובב שלכם תוכלו לשמור לשלבים מתקדמים יותר, כשתהיו כבר בדייט כל עוד אתם ב"אתר הכרויות", שמרו על נראות שאינה פרובוקטיבית.


בידול: הרחיקו את הצוואר מהפנים. ואנחנו לא מתכוונים למתיחת צוואר מוגזמת ומעושה אלא לזוית טבעית בה יודגשו תווי הלסת ושאר הפנים. באותה הזדמנות הורידו ושחררו את הכתפיים - זה יתרום ללוק הטבעי!


אל תזוזו: זוכרים את הרגע ההוא שקיבלתם את הסמארטפון הראשון שלכם וניסיתם לצלם ונותרתם עם אוסף של תמונות מטושטשות? יפה. עכשיו זה הזמן ליישם מסקנות ולא לזוז בעת צילום הסלפי - כדי שלא תתקעו עם שלל תמונות שלא מעבירות שום דבר חוץ מטשטוש.


בהצלחה!


#אתריהכרויות

#זוגיות

#סלפי

#וידאודייט

#דייט#הכרויות

32 צפיות0 תגובות