• It'Serious מערכת

המדריך השלם לוידאו "דייט"

אז הרגע הגדול הגיע - נרשמה התאמה ביניכם ובין הצד השני, אתם יודעים שבמועד מסוים הולך להיות לכם וידאו דייט שהוא שלב אחד לפני הדייט הכיפי שיהיה לכם בבית קפה, מסעדה או כל לוקיישן אחר שתבחרו. לא יודעים מה לעשות ואיך להתנהג? בחרנו לאסוף עבורכם "יהלומי" הדרכה שילוו אתכם בכל זמן החידוש שלנו שמשנה את עולם "אתרי ההכרויות":


איפור-אישה-שפתיים

התלבשו בהתאם: אנחנו לא מדברים על חליפה של פראדה או שמלת נשף משיפון, אלא יותר על לבוש שיכבד קודם כל אתכם ולאחר מכן את מי שישב מול המסך ויצפה בכם. לבשו משהו שהוא לא חשוף, שהוא כן מכבד, מרשים, ייצוגי ויפה. רוצים להוסיף טאץ' אישי? לכו על אקססורי שמייחד אתכם - זה יכול להיות כובע שרכשתם בטיול האחרון שלכם בחו"ל, סיכה שיקית לשיער או שרשרת שקיבלתם בירושה. ואם אותו פריט יגרור שאלות - תוכלו להסביר בנועם, זה בטוח ישבור את הקרח!

תדאגו לרקע הולם: בואו נזכר בנאומים הממלכתיים הרבים שראינו בתקופת הקורונה ובאילו שקדמו לה - הרקע תמיד היה מכבד, גם כשהנושא היה טיפה מבהיל, נכון?. עכשיו תדאגו שהחלל שבו אתם נמצאים יהיה מסודר ונעים - בלי בגדים זרוקים, או כל ערימה אחרת של בלגן. מרגישים שהחלל לא מסודר מספיק ולא יהיה לכם זמן לסדר? ביחרו לכ רקע אחר. בעולם ה"הכרויות" וכמובן גם בעולם "אתרי ההכרויות" אין תחליף לרושם ראשוני והסביבה שלכם היא חלק מאותו רקע. ואולי רק אולי זה הזמן להיפטר מהפוסטרים המביכים ששמרתם?

התנהגו בנימוס: חברים, זה שאתם נמצאים בפלטפורמה אחרת שהיא לא פנים מול פנים ויש מסך שמפריד בניכם לא אומר שאתם שוכחים את כללי הנימוס. הימנעו מלשון בוטה ושאלות לא נעימות, היו קשובים לרצונות הצד השני (למשל: אם הוא מחליט לוותר על שאלה מסוימת, אל תתעקשו וכבדו את הרצון שלו) ובעיקר - התנהגו כיאות. אתם לא רוצים להרוס את ה"אהבה" העתידית ואת ה"ההיכרות" שלכם בגלל איזו גחמה טפשית שעלולה להתפרש כזלזול.

אוכל, שתייה ולינה: אנחנו יודעים שיש סיכוי שאתם בסוף היום והבטן שלכם עושה קולות שנשמעו בפעם האחרונה אי שם בעת שחרור ירושלים, אבל חברים - "וידאו דייט" זה לא הטיימינג לאכילת פיצה או פיהוק. אתם נורא רעבים? דחו את ה"וידאו דייט" למועד אחר. אנחנו כן מרשים לכם להחזיק כוס גדולה של קפה (אנחנו חובבי לאטה, אבל לא נהיה קטנוניים) וללגום מדי פעם. ורצוי להמנע גם מניפוח בלוני מסטיק. שתדעו. נימוס הוא מרכיב חשוב בחיים וגם בעולם "אתרי ההכרויות".

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראית?

הדגישו: יש לכם יכולת חיקוי מופלאה? את שרה ממש יפה? את בטוחה שיש לך מבע כובש? יופי! זה הזמן לשלב כל אחד מהמרכיבים האלו ב"וידאו דייט" - אבל כמו כל דבר טוב רצוי שהשימוש יעשה בחוכמה ובמתינות. אל תציגו לעומד מולכם את כל הכשרון על ההתחלה - אלא טיפין טיפין, כך שאם הכל יצליח תוכלו לפרוס בפני הפרטנר שלכם את כל רוחב יריעת הכשרון שלכם. תשאירו משהו להמשך, חברים!

נטרלו גורמים מפריעים: יש לכם חתול שאוהב לקפוץ על מסכים? אח קטן שאוהב לצעוק שירים של "דיסני"? נטרלו אותם לפני ה"דייט" ודאגו שהשטח ישאר נקי. אנחנו מאוד בעד חתולים ואחים קטנים אבל בעיקר בעד שתכבדו את מי שעומד מולכם ושהשיחה שלכם תלך בצורה הטובה ביותר.


אנחנו ממש שמחים שהחלטתם לקחת את חיי ה"זוגיות" שלכם צעד אחד קדימה ולהשתמש באפליקציה שלנו, שתעשה מהפכה בעולם "אתרי הכרויות". בהצלחה!


#הכרויות

#זוגיות

#אתריהכרויות

#דייט

#וידאודייט

#אהבה

#היכרויות


3 צפיות0 תגובות