• It'Serious מערכת

"הכרויות לדתיים" - איך מוצאים אהבה במגזר הדתי

כל אחד מאיתנו תר אחר ה"נפש" התאומה שלו, אחר אותו אדם שיהווה את החצי השני שלו ויהווה הפרטנר המושלם להמשך החיים הבוגרים שלנו. בשיר השירים נכתב "מַיִם רַבִּים לֹא יוּכְלוּ לְכַבּוֹת אֶת הָאַהֲבָה וּנְהָרוֹת לֹא יִשְׁטְפוּהָ" - כהוכחה לעובדה שהאדם הוא בסופו של דבר יצור זוגי וחברתי שצריך פרטנר לחלוק איתו את הדברים הטובים (והטובים פחות) בחיים.


היום זה ברור שגם למגזר ה"דתי" יש ייצוג בעולם "ההכרויות" באינטרנט. במקביל, פחות ופחות דתיים משתמשים ב"שידוכים" שהיו נפוצים מאוד בעבר. אז איך המגזר הדתי משתלב בעולם "אתרי הכרויות"?


איש-יהודי-מתפלל

הכל צפוי והאהבה נתונה

העולם ה"דתי" התנהל תמיד בקצב שהוא שונה מהעולם החילוני; השידוכים, כאמור היו נפוצים, ההליך עד לחתונה היה קצר יותר ושימוש בטכנולוגיה היה שולי. עם התפתחות עולם ה"הכרויות" הדיגיטלי, עלה גם הצורך של בני המגזר הדתי על כל רבדיו במציאת אהבה אמיתי גם דרך הרשת ואתרי הכרויות. ל"הכרות" ברשת באמצעות אתרי היכרויות לדתיים יש מגוון רחב של יתרונות. הנה כמה מהיתרונות הללו:


בחירה חופשית: "זוגיות" מבוססת על חיבור רגשי, ו"הכרויות" חייבות לבוא מתוך יוזמה אישית ועצמאית. אתרי הכרויות מאפשרים לכל גולש וגולשת לחפש את מה שמתאים עבורם - זרם דתי, מיקום גיאוגרפי, השכלה ועוד שלל פרמטרים הניתנים לבחירה.

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראית?

היצע וביקוש: אורח החיים המודרני הוביל לצמצום שעות הפנאי והאפשרוייות להכיר. ברגע שאנחנו "פותחים" צוהר לעולם ה"הכרויות" ברשת, אנחנו נחשפים להיצע גדול יותר של אנשים. מתוכם נוכל לבחור בדיוק את מה שנפשנו חפצה בו ותהקדם לעבר "זוגיות" טובה ורצינית שתוביל גם להקמת בית.


פרקטיקה: ה"היכרות" מהבית, כשאנו לבושים בבגד נוח ושותים את המשקה האהוב עלינו, היא נוחה מאוד והופכת את התהליך לכיפי ןקליל יותר. ישנו גם מקדם בטיחות שעולה - "אתרי הכרויות" ואפליקציות לעיתים מסננים את מי שעלול להיות מסוכן לשאר הגולשים. זהו פרמטר חשוב מאוד שמונע סיכויים ויוצר סביבת "הכרות" נוחה ובטוחה יותר.

שבירת הקרח: אם ניקח את תפקידה של השדכנית המסורתית וננתח אותה, נגלה שהיא בעצם הייתה "מושיבה" שני אנשים שהיו זרים בסיטואציה מסוימת שבה הם מדברים בחוסר נוחות ואולי אפילו עם קורטוב של מבוכה. באמצעות האפליקציות ו"אתרי הכרויות" ניתן לעשות "שבירת קרח" מסוימת; אפשר, בין היתר, לנהל "וידאו דייט" ולראות בבירור מי עומד מולכם - איך נראה החיוך שלו, מה גורם לו לצחוק וכשמגיעים ל"דייט" הפיזי, כבר מרגישים פחות אי נוחות ויותר "חיבור" . ברור שרגש ואהבה הם דברים שנבנים לאט ועם הזמן, אבל חשוב שהבסיס יהיה טוב, נוח וכיפי לשני הצדדים.


אנחנו יודעים היום שגיל הנישואים עולה, גם כתוצאה מתהליכים חברתיים שונים; זהו נתון שמשליך על כל המגזרים ואם נבחן את המגזר ה"דתי", שידוע ב"תכלסיות" שלו נוכל לקבוע בוודאות ש"אתרי הכרויות" הם הפתרון הכי מוצלח ויעל עבורו. אנחנו מכירים את שלל המורכבויות והרבדים של העולם הדתי ואומרים בבטחון מוחלט: מי שרוצה להכיר את "אשר שאהבה נפשו" בבטחה ובשמחה - יעזר באפלקצית "הכרויות" שיוצרת "חיבור רגשי" ומאפשרת להכיר לפני הדייט ולחסוך כסף, זמן ועוד משאבים רבים. נאחל לכולם בהצלחה ושתזכו להקים ביניין עדי עד!


#אתריהכרויות

#דתיים

#דתי

#הכרויות

#זוגיות


29 צפיות0 תגובות