• It'Serious מערכת

אתרי הכרויות עושים הכל כדי שלא תמצאו אהבה

נתחיל בחדשות הרעות: אין מצב למצוא קשר רציני באתרי הכרויות. הם פשוט עושים הכל כדי שזה לא יקרה. העסק בנוי כך שתתמכרו לחיפוש אינסופי אחר הריגוש הבא. בינתיים זה מצליח להם יופי, ואתם משלמים. אבל דוֹנט ווֹרי בּי הֶפּי, יש גם חדשות טובות!


דוקטור לירז מרגלית, פסיכולוגית ומומחית לקבלת החלטות (המהממת מצוות המומחים של אהבה חדשה) הוזמנה לאחר כבוד אל ענקית ההכרויות טינדר. כשהציגה להם מודל מבוסס מחקרים להתאמה זוגית מיטבית, זה מה שאמרו לה: "מרתק, אבל אנחנו רוצים שתעזרי לנו לייצר יותר זמן משתמש באתר". אתם הבנתם את זה? אתרי ההיכרויות מתחרים מי ישאיר אתכם יותר זמן עם היד על המכשיר ועושים הכל כדי שלא תמצאו אהבה. ואתם? בלי להרגיש הופכים למכרה כסף סחיט שמתמכר לבילוי אינסופי בחיפוש אחר הריגוש הבא.


אפליקציות ואתרי הכרויות = משחקי מחשב למבוגרים

מיליוני ילדים בעולם מכורים למשחקי מחשב. בסין כבר יש מוסדות לגמילה. אבל לא רק ילדים, העולם כולו מכור לסמארטפון. מי שאומר אני לא, טומן את הראש באדמה. אפליקציות ואתרי הכרויות עובדים בדיוק על אותו עיקרון של משחקי מחשב. במילים אחרות, משחקי מחשב למבוגרים.


איפה הקאץ'?

קשר רציני לא בא טוב בעיניים לאתרי היכרויות. הם לא מעוניינים בהתאמות, כי להתאמות יש סיכוי טוב להסתיים בחתונה. מה שמביא "מזל טוב" לזוגות מביא מזל רע למפעילי האתרים. אופּס, איבדנו עוד שניים. אז במקום זה הם מציפים אותך בריגושים. במקרה הטוב, התרגשת, נפגשת, התאכזבת כי אין התאמה, וחזרת לאפליקציה. במקרה הנפוץ, אפילו לא נפגשת, כי בהחלקת אצבע מחכה לך עוד ריגוש ועוד אחד ועוד... ומרגע לרגע יותר ויותר סבבה לך, הרבה יותר מלהתאמץ להכיר לעומק נשמה תאומה.


סטודנט בן 23 ממרכז הארץ: “זה מרגיש שגם אם אתה נפרד ממישהי זה לא סוף העולם, כי אתה תמיד יכול למצוא מישהי אחרת".תמונה אחת שווה אלף פנטזיות

שם המשחק הוא התרשמות שטחית מ"התאמות" ריקות מתוכן. כולם יפים, כולם חכמים, כולם מצליחים. העיניים רואות תמונה והמוח מלביש על זה את כל הפנטזיות שקיימות בעיני המתבונן. וכמו כל דבר אחר בחיים, מה שבא בקלות הולך בקלות. נדלקים בקלות נכבים בקלות, אבל דוֹנט ווֹרי בּי הֶפּי. הקסם הבא כולה במרחק החלקה והוא כבר יתדלק אותך בריגוש הבא.


אתרי ההיכרויות הם גן עדן בשביל משתמשים שבחיים האמיתיים לא זוכים להצלחה יתירה. כאן הם נחשקים וזוכים לתשומת לב. שם בחוץ העולם אכזר ומנוכר, כך שהיכולת לבחור כל פעם פנטזיה חדשה מתוך מבחר אינסופי של הצעות רומנטיות, ממלא את הלב באופטימיות ובאופוריה ממכרת.

סיכם את ההרגשה סטודנט בן 23 ממרכז הארץ: “זה מרגיש שגם אם אתה נפרד ממישהי זה לא סוף העולם, כי אתה תמיד יכול למצוא מישהי אחרת".


ועכשיו, החדשות הטובות!

אומרים שאנשים בעלי חזון חושבים באופן דומה. מתברר, שלדוקטור לירז מרגלית (זאת מתחילת הפוסט) אין בלעדיות על המודל היצירתי שהציגה בטינדר. חברת הסטארט-אפ הישראלית It'Serious מסיימת בימים אלו פיתוח אפליקציה אשר בדומה לחזון של דוקטור מרגלית, תאפשר למשתמשים למצוא התאמה זוגית במיטבה.

מגדילים את הסיכוי לזוגיות

האפליקציה מבוססת על מחקרים נרחבים במדעי ההתנהגות, אשר מצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לבין האופן בו אנשים בוחרים בני זוג. האפליקציה מנוהלת על ידי אלגוריתם חכם אשר מצליב את הנתונים האישיים שלך עם משתמשים אחרים, ומציג בפניך רק פרופילים בעלי סיכויים גדולים להתאמה.

זהו האמצעי היעיל ביותר למי שמחפש קשר זוגי אמיתי. חוסך זמן, כסף ובלבולי מוח מיותרים.


מכירים באמת לפני שנפגשים

בנוסף להתאמה ממוקדת, It'Serious נותנת גם מענה לאחד החסמים הגדולים ביצירת קשר - עשיית הצעד הראשון. האפליקציה החכמה מסלקת את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה.

ההיכרות מתבצעת בווידאו דייט דינמי עם אמצעים מגניבים ושאלות מנחות לשבירת הקרח. It'Serious מייצרת אווירה ידידותית, ומנווטת את המשתתפים לדיאלוג זורם ומקרב. התוצאה, מכירים כמו שצריך בשביל להחליט אם נפגשים בחיים האמיתיים או נפרדים כידידים.


ההשקה בקרוב. תתחילו לחמם מנועים!


#הכרויות #אהבהחדשה #חתונמי #חתונהממבטראשון

43 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול