• It'Serious מערכת

אפליקציית הכרויות שעושה סדר - מדריך

כולם כבר יודעים שרוב הזוגות מכירים אונליין באמצעות אתרי-הכרויות ואפליקציות שונות ולא דרך חברים, משפחה או בדרכים אחרות, כמו שהיה נהוג לפני כמה עשורים.

עם זאת, כמעט לכל אתר-היכרות ואפילו לאפליקציות הכרויות אחרות כמו טינדר, יש המון בעיות שמונעות מכם למצוא זוגיות ואהבה.


ב-2020, אנחנו רוצים לעבוד ביחד עם טכנולוגיה ולהיעזר בה בשביל למצוא בן או בת זוג ולא להיפך.


מה הפך את אפליקציות ההכרויות להצלחה

אתרי הכרויות ואפליקציות שונות, עשו משהו מאוד פשוט שגרם להן להצליח לאורך זמן: שפע. אנשים יכלו לשבת בפרטיות ביתם, בזמן המתאים להם, לעבור על פרופילים רבים ותמונות של משתמשים ובעצם להחליט מי מוצא חן בעיניהן ומי לא (דבר שבעולם האמיתי, לוקח תקופה ארוכה מאוד).

במידה וכל אחד מאיתנו, נתקל בפרופיל או בתמונה שמוצאת חד בעיניו, בקלות יחסית אפשר היה לשלוח לאותו משתמש או משתמשת הודעה וליצור תקשורת. דבר זה מנע בזבוז זמן מיותר על בליינד-דייט (למעשה דייטים שאתה יוצא אליהן בלי באמת להכיר את האדם שמולך).

איך אפליקציות להכרויות משרתות היום מטרה אחרת

אתרי הכרויות ב-2020 הם עסק רווחי לכל דבר. לחברות שמחזיקות אתר-הכרויות או אפליקציות להכרויות, יש תמריץ לגרום למשתמשים להיות מנויים באתר שלהם או באפליקציה, לזמן רב ככל האפשר (דבר שלא מתיישב בקנה אחד עם המטרה של המשתמשים - מציאת זוגיות כמה שיותר מהר).


במקביל, יחסים לטווח קצר או יחסים "לא רציניים" כמו שרבים נוהגים להכנות אותם, הפכו לקלים וזמינים דרך אפליקציות שמציעות שפע ותקשורת רדודה בקלות יחסית.

לא משנה איפה אנחנו נמצאים, אנחנו יכולים להיכנס לאפליקציה בקלות, לראות תמונות של אנשים בסביבה שלנו ולתקשר איתם במהירות.

איך אפליקציית הכרויות עוזרת להפוך היכרות לדייט

התשובה היא פשוטה. כל שירות היכרויות שקיים (בין אם אתר הכרויות או אפליקציה), משרת את המשתמשים בתור פילטר נוסף, טרם פגישה פנים אל פנים.


בתקופת הקורונה, דבר זה הפך קשה יותר בזמן שפגישות פנים אל פנים הפכו למשהו שהוא בלתי אפשר או שמור לאנשים שכבר יש לנו איתם מערכת יחסים ואינטימיות. אנשים פשוט פוחדים להפגש עם זרים ולחשוף את עצמם לסיכונים מיותר.


בנוסף, אם יש אפשרות "לוותר" על דייטים שלא היה להם סיכוי מלכתחילה, לחסוך זמן יקר בנסיעה וחנייה, כסף על קפה או ארוחה וגם מפח נפש מדייט לא מוצלח - למה לא!

האם כל אפליקציית הכרויות מתאימה לך

התשובה היא לא. מדוע? ובכן, יש כמה סיבות.

  • סיבה #1: תלוי מה אתה מחפש. אם למשל, מדובר באדם המשתייך למגזר הדתי, אותו אדם ירצה להשתמש ב-אתר הכרויות לדתיים ולאו דווקא אתר שבו כלל האוכלוסייה משתמשת. יש אתרי הכרויות לקהלים שונים ועדיף להיות כמה שיותר ממוקד בחיפושים.

  • סיבה #2: באתרי הכרויות רגילים כמו שאנחנו מכירים אותם, יש בעיות רבות: מתחזים, משתמשים שמחפשים משהו סתמי ולא רציני, מערכות ישנות שמעמיסות על כל משתמש מספר גדול של "מועמדים" מה שמקשה עלינו לבחור או לקבל החלטה ועד יצירת תקשורת דרך צ'אט או הודעות (שלא עוזרת להכיר באמת) ופגיעה בפרטיות (מאחר ואנשים נאלצים לתת פרטים אישיים כמו את מספר הטלפון שלהם, לאדם זר שהם לא באמת מכירים).

איך מוצאים אפליקציית הכרויות מומלצת למי שבאמת רוצה להכיר?

בשביל זה בדיוק אנחנו כאן!

אפליקציית ההכרויות החדשנית והמיוחדת שפיתחנו, שונה מכל דבר אחר שקיים! אתרי הכרויות סטנדרטיים או רגילים, מציעים חוויה ישנה, איטית ושאינה מותאמת לדרישות שלנו היום בשנת 2020.


מעבר לקהל המצוי באתר, תקשורת שאינה פנים אל פנים או בוידאו, כבר לא מספקת את צרכינו - אנשים המחפשים זוגיות, רוצים לקבל כמה שיותר תוך הקרבת כמה שפחות.


המערכת שלנו מציעה לכל משתמש לראות ולשמוע את הצד השני, תוך כדי הדרכה בדרך להיכרות. בנוסף, אנחנו דואגים (באמצעים שונים) לסביבה בטוחה לכולם תוך כדי שמירה על פרטיות בצורה כזו, ששום שירות אחר לא נותן.

כל מה שנותר לכם לעשות, הוא להירשם!


הירשמו עכשיו!

#אתריהכרויות

#זוגיות

#אתרהכרויות

#זוגיות

13 צפיות0 תגובות