• It'Serious מערכת

איך מוצאים זוגיות

מציאת זוגית היא אתגר לא פשוט, גם בימים טובים ורגועים. בעידן הקורונה, הדברים הפכו אפילו יותר קשים מאחר ואי אפשר לצאת, מסעדות, בתי קפה ומקומות נפגש נפתחים לפרקים, קיימות הגבלות רבות (מי אוהבת להכיר אנשים חדשים עם מסיכה על הפנים) וכמובן, אנשים נזהרים יותר מתמיד לפגוש זרים.

אז מה בכל זאת אפשר לעשות? הכנו לכם מדריך קצר!


מה במדריך?

  • מה הקשיים במציאת זוגיות

  • אילו מקומות מתאימים למציאת זוגיות

  • איך מוצאים זוגיות אחרי גיל 30

  • מה האפשרויות למציאת זוגיות לפרק ב

  • האם ניתן למצוא זוגיות טובה באינטרנט


מה הקשיים במציאת זוגיות

במצב שגרתי ורגיל, מציאת זוגיות היא לא דבר פשוט ומדובר בחיפוש מתמשך אחר הדבר "הכי טוב" שנוכל למצוא. מה זה אומר "הכי טוב"? חשוב לזכור שזוגיות היא דבר המורכב משני אנשים ואת ההתאמה של שני אנשים קשה לגלות במהרה.

התאמה זו מורכבת מגורמים שונים, כמו למשל העדפות, ניסיון חיים (גיל), חוויות חיים (משברים, אובדן, חיים בחו"ל), סגנון חיים וכו.


במצב לא שגרתי, כמו למשל קורונה, קשה אף יותר להתחיל תהליך כזה מאחר וישנן הגבלות ואתגרים בדרך לגילוי ההתאמה בין 2 בני זוג.

בעידן אתרי ההכרויות ואפליקציות להכרויות, נוצר מצג שווא של שפע (מאחר ולמעשה, מספר ההתאמות סביבנו נשאר זהה, אך הגישה אליו הפכה לקלה יותר). דבר זה, מציב אתגר נוסף על מחפשי הזוגיות מאחר ובכל אתר הכרויות או שירות הכרויות כזה או אחר, יהיו כאלה שיחשבו שהם תמיד יכולים למצוא משהו טוב יותר ולכן, נוטים לא להתמקד באדם שנמצא מולם.


אילו מקומות מתאימים למציאת זוגיות

אין מקומות טובים יותר או פחות למציאת זוגיות, אך יש העדפות לפי כל אדם ואדם. למשל, יש כאלה, שיעדיפו להכיר מישהו דרך חברים או משפחה, יש כאלה שיכירו בן זוג דרך קבוצה או קהילה אליהם הם שייכים, למשל, ריקודי עם, שירה בציבור, חובבי בשר או רכיבה על סוסים.


תמיד אפשר ללכת בגישה היותר מסורתית (כמו שהיה נהוג פעם) ולגשת לאדם שאנחנו חושבים שיכול להיות מתאים לנו בבר או בחוף הים, אך בעקבות משבר ה"קורונה", דבר זה הפך להיות קשה יותר היום.


אופציה נוספת, חשובה וטובה, היא זירת ההכרויות הדיגיטלית. מרבית הזוגות נפגשים דרך האינטרנט. פייסבוק, אתרי הכרויות ואפליקציות של הכרויות, עוזרים לנו מאוד לחפש וליצור קשר עם מגוון רחב של אנשים, בפרטיות ובמהירות. דבר זה יכול להקל עלינו מאוד ולהפוך את החיפוש לקל יותר, אך בד בבד מציב אתגרים רבים מאוד.


איך מוצאים זוגיות אחרי גיל 30

ככל שמתגברים, הדברים הופכים להיות קשים יותר ואם היינו פנויים ולא בזוגיות משך תקופה ארוכה, הדבר למעשה עובד נגדנו. מדוע? בגילאים מתקדמים יותר, האישיות שלנו מגובשת יותר ואנחנו נוטים להתנגד לשנות דרכינו - פה בדיוק מתחילה להתגבש גם רשימת המכולת.


במקביל, אם סביבנו אנשים נמצאים בזוגיות או מוצאים זוגיות חדשה, מעגל החברים שלנו מצטמצם ואנחנו הרבה פעמים מוצאים שקשה יותר למצוא דרכים חדשות להכיר בן זוג.

אנשים רבים לא מבינים שככל שמתעקשים על רשימת המכולת, נשארים עם הרשימה לבד.

מה אפשר לעשות? חפשו קהילות או תחומי עניין בהם תוכלו למצוא אנשים שאוהבים את מה שאתם אוהבים ואולי ככה, תמצאו קבוצה של אנשים עם מאפיינים שמתאימים לכם.


מה האפשרויות למציאת זוגיות לפרק ב

זוגיות פרק ב' היא זוגיות לכל דבר, עם כמה הבדלים משמעותיים: פרק אחד נגמר (מרצון או לא) ועכשיו יוצאים לפרק חדש. לרוב, אנשים ירצו לתקן טעויות שעשו בפרק הראשון וזה יכול לעבוד להם, או לא.

אחד הדברים החשובים ביותר בזוגיות בפרק ב' היא להשאיר את העבר בעבר ולא להגיע עם מטענים ישנים אל זוגיות חדשה, להיות מאוד רגישים עם המשפחה והילדים ולתת לזמן לעשות את זה. דברים מתנהלים קצת יותר לאט בפרק ב' מאחר וישנם עוד כמה גורמים שיש להתחשב בהם.


במקביל, ישנם אתרים וקהילות שכל מטרתן היא אחת: לקבץ אנשים שמחפשים זוגיות לפרק ב'. הצטרפו לקהילות האלה והיו חלק מאנשים שמחפשים מה שאתם מחפשים.


האם ניתן למצוא זוגיות טובה באינטרנט

אם נרצה להאמין בזה או לא, האינטרנט עושה לנו חיים קלים בדרכים רבות בכל יום. אם לפני עידן האינטרנט היינו צריכים לצאת פיזית בשביל לפגוש מישהו, היום אנחנו יכולים לראות עשרות תמונות לשלוח הודעות בלי לצאת מהבית.


כמו בכל דבר טוב, גם לזירת ההכרויות הדיגיטלית יש מינוסים והיא מציבה לנו אתגרים רבים. עם זאת, בהחלט ניתן למצוא זוגיות טובה באינטרנט. למעשה, כך מרבית הזוגיות נפגשים כיום!


בהצלחה!


#איךמוצאיםזוגיות

#קשררציני

#אתרהכרוית


13 צפיות0 תגובות