• It'Serious מערכת

איך לגרום ל"דייט" להצליח - טיפים לגולש ב"אתרי הכרויות"

"דייט ראשון" זה הרבה יותר מצעד חיוני לזוגיות, זה סוג של דלת כניסה שכולם חייבים לעבור בה. ה"דייט" הראשון הרבה פעמים יכול להוות דבר מביך לאחד מהצדדים או אפילו לשניהם, בדרך כלל, תלויות בו הרבה צפיות ואפילו יש פחד להתאכזב , לא רק שאתם יוצאים עם בן אדם שהדייט הראשון איתו יכול לקבוע כל כך הרבה דברים אלא לעיתים הוא גם אדם זר שאתם לא יודעים עליו כמעט כלום! בין אם הכרתם ב"אתר היכרויות" או שמא זה שידוך של חברים - חשוב לדעת את כל הכללים ל"דייט" ראשון מוצלח. מוכנים?

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראית?

אספנו כמה טיפים עבורכם שנועדו להפוך את ה"דייט הראשון" לפחות מביך ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלו:


דייט-הכרויות-אהבה

  • אל תבואו בלבוש מושקע מידי - נכון, אנחנו יודעים שאתם מתרגשים ושאתם רוצים להרשים את הצד השני. אבל, הדבר האחרון שתרצו זה שיסתכלו על הגוף שלכם ולא על האופי שלכם, הרבה פעמים בגדים שהם לא נוחים, חשופים או דומיננטיים מידי יכולים לגרום למצב של שפיטה לפי המראה החיצוני, דבר שיקשה על החיבור הרגשי. תבואו לבושים בלבוש מכובד אבל לא מידי, לבוש שבסופו של דבר יהיה נוח. תוסיפו לו את הטאצ' האישי שלכם - אביזר או משהו שקשור אליכם - שרשרת שעוברת במשפחה, כובע שקניתם בטיול מיוחד בצרפת, חגורה מיוחדת שקנו לכם וכו'.

  • לכו למקום שקט - חשוב שב"דייט" הראשון תדברו והרבה, אתם רוצים ללכת למקום שיהיה לכם זמן לבד- חוף ים בלילה ריק בלילה במקום בר רועש, מקום שתוכלו להביע את עצמכם ובאותה נשימה לבדוק אם הצד השני מתאים לכם ברוגע ובנחת בלי להלחיץ את אחד הצדדים. תזכרו שהרבה פעמים גם הצד השני בא לחוץ ויכול להיות שבמקום שקט ולא צפוף יהיה גם לו יותר קל לחשוב.

  • תדברו אבל גם תקשיבו - חשוב מאוד שתשתפו את הפרטנר שהכרתם ב"אתר הכרויות" בכנות על חייכם, אם זאת אסור שאתם תהיו הצד היחידי שמדבר כל הזמן- על הצד השני לספר על עולמו, ולא רק להקשיב. תתעניינו בחייהם ממקום כן ואמיתי - רצון כנה להצליח ולדעת עליהם עוד, שאלו אותם את אותם שאלות שהייתם רוצים שהם היו שואלים אותכם.

  • יש דברים שלא מדברים עליהם - אל תדברו על האקסים שלכם, זה יגרום לצד השני לחשוב שעוד לא התגברתם עליהם ושאתם לא מעוניינים בהם. אם בכל זאת נושא בני הזוג הקודמים עולה לשיח הימנעו מלהישמע כאילו אתם עדיין מאוהבים בהם או להציג את עצמיכם כקורבנות, דבר זה יכול ליצור תחושה של אי נעימות גדולה מאוד בצד השני. נסו להיות עניינים ותכלתיים ולהציג תמונת מצב מאוד "רגועה". זכרו! בעולם ה"הכרויות" חשוב מאוד להיות מנומס.

  • נשיקה בסוף הדייט - אם ה"דייט" היה ממש טוב, אפשר לחתום בנשיקה כל עוד אתם מרגישים שזה הדבר הנכון עבורכם, שימו לב כי נשיקה היא לא דבר חובה בסוף ה"דייט", אם אתם לא בטוחים שאתם רוצים להמשיך ל"דייטים" הבאים נשיקה יכולה ליצור תחושת בלבול כבדה, דבר שיכול להוסיף אש למדורה (מה שלא רצוי) ולהכריח אותכם לתת צ'אנס נוסף ל"דייט" נוסף, או לגרום לכם לחטוף רגליים קרות ולוותר על "דייט" שני. אם יש ספק, תוכלו לנסות להחזיק את היד במקום ולשמור את הנשיקה ל"דייטים" הבאים.

נסיים את הכתבה בטיפ בונוס, הטיפ הכי טוב שנוכל לתת לכם- פשוט תהיו אתם כי מי שיאהב אותכם באמת יאהב אתכם כפי שאתם, אל תפחדו להיות אתם ולהסתיר דברים (במיוחד דברים מאוד חשובים עליכם) מהצד השני, בסופו של יום הדייט הראשון הוא רק שער כניסה לזוגיות, פשוט תשאירו את הנעליים בחוץ. בתקווה ל"דייטים" מוצלחים ומאושרים שיובילו לזוגיות מוצלחת, נאחל לכם בהצלחה!


#איך_למצוא_זוגיות

#דייט

#אפליקציה_להכרות

#אתרהכרויות


15 צפיות0 תגובות