הסיפור שלנו

חברתנו הוקמה במטרה לשנות את זירת האונליין דייטינג בעולם ההכרויות ולהביא את הזוג להצלחה גדולה יותר בדייט הראשון ויצירת המשכיות שתוביל לזוגיות.

המטרות שלנו כארגון  הן לשנות את המצב שבו מרבית הדייטים הראשונים נכשלים - אנחנו יודעים למה. בחרנו למפות את הבעיה להתייחס לנתונים הקיימים תוך שימת לב לעובדה שכבר ניסו לייצר פתרונות מבוססי טכנולוגיה, ולהסיק מהמהלך הזה את המיטב.שמנו לעצמנו מטרה לייצר את המוצר הטוב ביותר שאפשר.

חוויה חדשנית ומיוחדת, ללא תקלות ועם המון ביטחון.

למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים?

  1. כי מרבית הדייטים הראשונים נוחלים כישלון.

  2. כי אנחנו חדורים תחושת שליחות ורוצים לשנות את המצב הקיים.

  3. כי אנחנו רוצים לעזור לאנשים למצוא זוגיות אמיתית.

  4. כי אנחנו בישראל ואנחנו אומה של סטראט-אפים.

  5. כי אנחנו מביאים איתנו המון הצלחות. 

  6. כי אהבה היא אחד הדברים הכי חשובים וזוגיות היא הביטוי שלהם - בחירה שמלווה אותנו בכל יום. אהבה וזוגיות, הן תחום שלא לומדים עליו או על אופן הניהול שלו בשום מקום, בניגוד לכישורי חיים אחרים. אנחנו מעבירים שנים שלמות בלימוד והתפתחות: רוכשים השכלה, מפתחים קריירה, מרחיבים את המעגל החברתי שלנו על בסיס קבוע וזוגיות - אין.

 

רוב הנסיונות שניסו ליצור מערכות זוגיות רציניות יותר ורציניות פחות, לא יצרו שום מפגש לפני הדייט. הגולשים נתקלו בתמונות ובתיאור ולעיתים קרובות, גם במפח נפש.  אנחנו כאן כדי לשנות את חוקי המשחק. יצרנו מערכת שבה אנשים יכולים להכיר לפני הדייט הראשון ולכן בחרנו ליצור את יישום שמאפשר להכיר. לפני הדייט.

השירות שאנחנו מציעים הופך את כל חווית ההיכרות לפשוטה ולבטוחה הרבה יותר מכל דבר שהכרתם. אנחנו מבטיחים לכם שלא משנה כמה נצליח - מטרה אחת תישאר לנגד  עינינו והיא שיפור מצב איכות החיים של אנשים, הבאת יותר ויותר אנשים למצב של זוגיות ועליית מפלס האהבה.

צוות