שאלות נפוצות

מה זה It'serious?


It'serious היא אפליקציה חדשה שמגדילה את הסיכויים של פנויים ופנויות לצאת רק לדייטים מוצלחים שעשויים להוביל לזוגיות. במקום לצאת לדייטים שאין להם המשכיות, אנחנו עוזרים לכם לצאת רק לדייטים איכותיים. המשימה שלנו היא למצוא לכם את ה-דייט שיצליח ויוביל לזוגיות.
מה חשוב לנו?


אנחנו מאמינים שאהבה היא הרבה יותר ממראה חיצוני, מוסד לימודים נחשב, תחביבים של אדם ומקום עבודה. ללא חיבור רגשי ו"קליק", זוגיות לא תתקיים. אנחנו דואגים לבטל את המבוכה בקשר הראשוני, לשבור את הקרח ובה בעת ליצור חיבור רגשי עמוק (קליק).
איך שירות ה-הכריות שלנו עובד?


חיבור רגשי או "קליק", נוצר כששני אנשים נפתחים אחד לשני ונותנים אמון ( קראו את הכתבה שלנו בנושא). בשיטה שלנו, אתם/ן רואים/ות רק אנשים שמתאימים לכם/ן. בשלב הבא, אנחנו מאפשרים לכם/ן לקיים וידאו-דייט (שיחת וידאו) עם מי שתבחרו, ויחד תעברו חוויה, בה יוצגו לכם/ן שאלות "שוברות קרח" שמקרבות ועוזרת להכיר באמת!
איך אנחנו שונים מכל אתר הכרויות או "אפליקצית הכרויות" אחרת?


שלא כמו באתרים שרוצים לראות אתכם כלקוחות משלמים להרבה זמן, אנחנו רוצים שתמצאו זוגיות במהירות האפשרית (שתזמינו אותנו לחתונה). במקום שתצאו להרבה דייטים כושלים שניגמרים בלא כלום , אצלנו תצאו לדייט רק אם שניכם הרגשתם קליק וחיבור רגשי כך שגדל הסיכוי שהדייט יהפוך לזוגיות.
כמה שירות ה-הכרויות שלנו עולה?


האפליקציה שלנו זמינה להורדה בחינם. בנוסף, תקבלו גם דייט אחד ללא עלות. ניתן לרכוש 3 חבילות כאשר בכל אחת, מס' מסויים של דייטים. הורידו את האפליקציה ובידקו מהי החבילה המתאימה לכם!
איך כללי המשחק משתנים עבורכם?


אנחנו חוסכים לכם זמן, כסף ומפחי נפש מדייטים לא מוצלחים. בשיטה שלנו, במקום לצאת לדייטים כושלים, תצאו רק לדייט שיש לו סיכוי ממשי להוביל לזוגיות!
למה לבחור במה שאנחנו מציעים?


רבות כבר נכתב על המגמות שהתרחשו בזכות שני שחקנים חדשים: אתרי-הכרויות ו"אפקליציות להכרות" ועל איך הם מרחיקים פנויים ופנויות ממציאת זוגיות. המטרה שלנו היא לעזור לאנשים שרוצים למצוא זוגיות יציבה וארוכת טווח על-ידי הגדלת הסיכויים שלכם לצאת רק לדייטים בעלי פוטנציאל גבוה ולהתחמק מדייטים שלא יובילו להמשכיות.
למה "אתרי הכרויות" ואפליקציות כמו "טינדר" לא עובדות?


אתרים ואפליקציות שונות כמו "טינדר" מראים או מכירים לכם אנשים. ברגע שיש קשר ראשוני, עבודתם של שירותים אלו נגמרה: הם לא עוזרים לכם להכיר. מהסיבה הזו, לא נוצר "חיבור ריגשי" או "קליק" ולרוב, הקשר לא יאריך ימים.
מה זה "חיבור רגשי"?


חיבור ריגשי הוא רמת פתיחות בין שני אנשים ונתינת אמון , להרשות לעצמך להיות פגיע ולא לשפוט ולא להישפט על ידי האדם שמולך , מה שגורם לנו להרגיש שנוצר "קליק" ; זה מה שקורא לאנשים שעוברים את החוויה ב - It'serious . מעוניינים לדעת יותר? קראו את הכתבה שלנו בנושא!
איך נרשמים לשירות ה-הכרויות שלנו?


ההרשמה לשירות היא פשוטה ומהירה! הורידו את האפליקציה, הירשמו בחינם , ענו על השאלות הבסיסיות וצלמו תמונת סלפי יפה שלכם וזהו , המערכת תמצא עבורכם את המתאימים לכם ביותר ותוכלו לצאת איתם לדייט מהבית ולמצוא את החצי השני שלכם!
האם שיחות הוידאו הן פרטיות? האם הן מוקלטות?


כל שיחות הוידאו הן אנונימיות , לא מוקלטות ואין אפשרות לצוטט להם. המערכת שלנו סובבת כולה סביב אלמנט אחד - וידאו. השיחות הללו לא מוקלטות ואין אפשרות לצטט להם.

שאלות נפוצות